Günün Tarihi:29 Ekim 2020

Bin yataklı için İLK ADIM ATILDI!


Bakan Yılmaz’dan tam destek AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile bir araya gelerek, değerlendirme yaptılar.

Genel Merkezde
Kalkınma Bakanlığı’nda gerçekleşen görüşmede Sakarya’da hayata geçirilecek projeler ele alındı. Ziyaretin ardından Sakarya heyeti AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya gelerek, çalışmaların devam ettiği yatırımlar ile ilgili istişarelerde bulundu.

Yeni bir sayfa
Sakarya Milletvekillerinin temasları ile ilgili değerlendirmeyi ise Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün gerçekleştirdi. Hükümetin kurulmasının ardından Sakarya ile ilgili çalışmaları hızlandırdıklarını aktaran Üstün, “1 Kasım, tüm ak kadroların yeni bir sayfa açmasına vesile oldu. Biz de AK Parti Sakarya Milletvekilleri olarak temaslarımızı sıklaştırdık. Projelerimizin takibini gerçekleştiriyoruz. Bugün de Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz ile Sakarya’yı ele almak için bir araya geldik” diye konuştu.

Destek müjdesi
Sakarya’da devam eden ve müjdesi verilen yatırımlar ile ilgili Bakan Yılmaz’dan destek istediklerini de belirten Ayhan Sefer Üstün, “Sayın Bakanımız her zaman Sakarya’nın yanında olduklarını ifade ettiler. Sakarya’nın AK Parti’ye olan desteğini çok önemsediklerini belirttiler. 1 Kasım seçimlerinde elde edilen yüzde 67,3’lük oy oranını taktir ettiklerini söylediler. Kendileri de şehrimizi ilgilendiren her bir projeye destek olacaklarını müjdelediler. Ve Sakaryalı hemşerilerimize selamlarını ilettiler” dedi.

Sözler tutulacak
Genel Başkan Yardımcısı Üstün, “AK Parti Sakarya milletvekilleri olarak projelerin takipçisiyiz. Gerek Sayın Başbakanımız gerekse kabine üyelerimizle şehrimizi konuşmaya devam ediyoruz. Hemşerilerimiz müsterih olsunlar. Sakarya için neyin sözü verildiyse bir bir hayata geçirilecek. İlk gün de ifade ettiğimiz gibi; bize olan güvene layık olmak için Ankara ve Sakarya’da çalışmalarımızı, temaslarımızı aralıksız sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.
 

1 Aralık 2015 , Salı Bu haber toplam 994 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU