Günün Tarihi:27 Kasım 2020

Şahin’de sanat rüzgarı


Şahin Okulları öğrenciler, akademik başarılarının yanı sıra sanata olan ilgi ve duyarlılıkları ile de göz dolduruyorlar.

Dünyadaki sanat olaylarını yakından takip eden Şahinler, PYP üniteleri ile bağlantılı olarak sene başından bu yana üzerinde çalıştıkları bazı sanat eserlerini aileleri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar. Anasınıflarından itibaren başlayan sanat eğitimleri ile öğrenciler müzik ve görsel sanatlar başta olmak üzere farklı alanlarda farkındalık kazanıyor ve kendilerini birçok farklı yöntemle ifade edebilmeyi keşfediyorlar.  Anasınıflarından 4. Sınıflara kadar çocukların tamamı şubeler bazında düzenlenen sergiler ile eserlerini ailelerine sergilediler. 

8 Aralık 2015 , Salı Bu haber toplam 938 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU