Günün Tarihi:27 Ocak 2020

300 memurda şeker çıktı


Sivil Memur Sendikası (SİME-SEN) ve KETEM işbirliği ile düzenledikleri “Farkındalığa ve Sağlıklı Yaşam Eğitimi “ seminerlerine diyabet hastalığı konusu ile bir yenisini daha ekledi.

Bilgilendirme
SİME-SEN ve Ketem Arifiye Toplum Merkezi 1. Ağır Bakım Merkez Komutanlığında  memurlar için düzenledikleri  seminerde ‘Diyabet Hastalığı’ konusunda bilgilendirme yaptılar.

Yönlendirildi
Yaklaşık 300 memura yapılan kan şekeri ölçümü sonucu, şeker hastası olduğunu ve risk grubunda olduğunu bilmeyen katılımcılar tespit edilerek sağlık merkezlerine yönlendirildi. Seminerde katılımcılara, aynı zamanda Arifiye Toplum Sağlığı Merkezi "Kolon Kanseri" hakkında da bilgilendirme yapıldı.

Farkındalık
Ketem Arifiye Toplum Sağlığı Merkezi  görevlileri, SİME-SEN Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Aynur Özatalay, Şube Genel sekreteri Sabri Biçer, Kocaeli Şube Delegesi Serap Yüzer Karakoç  “Sağlıklı yaşam için farkındalık yaratabilmek amacı ile  personelimize bilgilendirmeler yapıyoruz bu seminerlere yenilerini ekleyerek devam edeceğiz” dediler.
 

11 Aralık 2015 , Cuma Bu haber toplam 894 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU