Günün Tarihi:18 Eylül 2021

SASKİ’de değişim


SASKİ’den yapılan açıklamada, kurumun bazı daire başkanlığı ve şube müdürlüğü kadrolarında görev değişikliği yapıldığı ifade edildi.

Değişiklikle ilgili, “Bazı daire başkanlığı ve şube müdürlüğü pozisyonlarında görev değişiklikleri yapılmıştır. Personellerimize başarı temennilerimizi iletir; yeni görevlerinin hayırlı olması dileriz” denildi. Yapılan değişiklikler şöyle; Yılmaz Çiğdem: Kuzey Bölge İlçe İşletmeler Dairesi Başkanlığı’ndan; İskenderun Teknik Üniversitesi Genel Sekreterliğine atandı. Cengiz İlter: Güney Bölge İlçe İşletmeler Dairesi Başkanlığı’ndan; Kuzey Bölge İlçe İşletmeler Dairesi Başkanlığı’na, Cemal Babalıoğlu: Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı’ndan; Güney Bölge İlçe İşletmeler Dairesi Başkanlığı’na, Seyit Sakallıoğlu: Kaçak Kontrol ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü’nden; Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığı’na, Serdar Çelik: SASKİ Özel Kalem Müdürlüğü’nden; Kaçak Kontrol ve Tahakkuk Şube Müdürlüğü’ne, Atalay Selamet: SASKİ Basın Sorumluluğu’ndan; SASKİ Özel Kalem Müdürlüğü’ne getirildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü personeli Semih Öksüz ise, SASKİ Basın Sorumluluğu görevini devraldı.

11 Aralık 2015 , Cuma Bu haber toplam 1103 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU