Günün Tarihi:23 Ekim 2020

SYKD’de genel kurul


2002 yılında 54 kurucu üye tarafından kurulan Sakarya Yerel Kültür Derneği, 27 Aralık Pazar Günü 5nci Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirecek.

Genel kurul
Kurulduğu ilk günden itibaren düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra, şehirde her alanda gelişmesine katkı sağlayacak projelere verdiği desteklerle ilimizin en etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olan Sakarya Yerel Kültür Derneği’nde, olağan genel kurul öncesi büyük heyecan yaşanıyor.

Birlik-beraberlik
Ramada Otel’de yapılacak kongrede yeniden göreve talip olacağını belirten SYKD Başkanı Necmettin Kırık, derneklerinin büyük emek ve gayretlerle kurulduğuna dikkat çekerek; “Tüm kongrelerde olduğu gibi, bu genel kurulda da birlik ve beraberlik içinde, yeni hedefler ve hizmetlerde bulunmak, 750 yıllık Manav kültürünü yaşatmak, gelecek nesillere aktarmak amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Davet etti
Başkan Kırık, Sakarya ili ve bölgemizdeki tüm Manav kültürüne mensup vatandaşların tek derneğinin Sakarya Yerel Kültür Derneği olduğunu belirterek, tüm üyeleri ve Sakaryalıları 27 Aralık Pazar günü saat 14.30’da yapılacak Büyük Kurultaya davet etti.


 

14 Aralık 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1007 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU