Günün Tarihi:23 Ekim 2020

‘Farklı düşüncelere açığız’


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, herkese çağrıda bulunarak, “Yeni fikirlere açığız. Herkesin katkısını bekliyoruz. Katılımcılığı önemsiyoruz. Bu şehir hepimizin. Herkesin fikri bizim için değerli. Farklı düşüncelere açığız. Yeni Türkiye bu anlay

Sınırlı kalmasın
Başkan Toçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, şehri birlikte yönetme hedeflerine dönük mesajlar verdi. Toçoğlu, “Sakarya'nın gelişmesi sadece hükümetimizin ve yerel yönetimlerin çalışmaları ile sınırlı kalmamalı. Bu konuda hepimize görevler düşüyor. Özellikle SAÜ’nün, ticaret odamızın, esnaf odalarımızın, muhtarların, STK'ların, hemşeri derneklerimizin katkıları çok önemli” dedi.


Herkesin katkısı
Başkan Toçoğlu değerlendirmelerine şöyle devam etti; “Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimiz yararına olan her işte yeni fikirlere açığız. Herkesin katkısını bekliyoruz. Katılımcılığı önemsiyoruz. Bu şehir hepimizin. Herkesin fikri bizim için değerli.  Farklı düşüncelere açığız. Yeni Türkiye bu anlayış üzerine bina ediliyor. Sadece bizim söylediklerimiz önemli, doğruyu sadece biz biliyoruz diye bir şey yok. Bizim fikrimiz ne kadar önemliyse basın da o kadar önemli.”


İlkemiz şeffaflık
Toçoğlu, “Her zaman söylüyorum, Büyükşehir Meclisi’ne herkes katılabilir. Şeffaflık temel ilkemiz. Yeni fikirlere açığız. Düşünceleriniz bizim için önemli. Olumlu her eleştiri, bize yeni ufuklar kazandırıyor. Siz nasıl bir şehir görmek istiyorsunuz? Bu sorunun cevabı sizin önerilerinizde. Önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın. Kalbi Sakarya için, Türkiye için atan herkes bizim için değerlidir, önemlidir” dedi.

14 Aralık 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 930 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU