Günün Tarihi:21 Nisan 2021

‘2. Ziraat Bankası’nı açabiliriz’


Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Şinasi Bayraktar’ı ziyaret eden Ziraat Bankası Akyazı Şube Müdürü Ahmet Tekin ile Satış ve Performans Yöneticisi Deniz Alp, bankanın yeni uygulaması kapsamında artık sahada çalışacaklarını söyledi.

Kredi desteği
Ziraat Bankası’nın yeni yüzü ile müşterilerine hizmet vermeye başladığını anlatan Alp, bankalarının sadece çiftçiye değil, bütün kesimlere hitap etmeye hazırlandığını belirterek, “ATSO’yu bu kapsamda ziyaret ettik. Üyelerine daha cazip şartlarda kredi vermek ve onlara her konuda destek olmak istiyoruz” dedi.

2. şube çalışması
Akyazı’da bankacılık potansiyelinin hayli yüksek olduğunun altını çizen Alp, “Bunu göz önünde bulundurarak ilçede ikinci bir şubenin açılması için Genel Müdürlük nezdinde girişimlere başladık” dedi.

Memnun olduk
ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar da şunları söyledi; “Ziyaret ve yapılan açıklamalar beni ziyadesiyle memnun etmiştir. Büyük bankalarımızdan biri olan ve kamu bankası özelliğini üzerinde taşıyan Ziraat Bankası’nın kabuğundan çıkıp sahaya iniyor olması tarafımızdan olumlu karşılanmıştır. Özellikle de odamıza kayıtlı olan üyelerimize uygun şartlarda kredi vereceklerini ve Akyazı’da ikinci şube açmak için genel müdürlük nezdinde girişimlerde bulunduklarını söylemeleri beni sevindirmiştir” dedi.

Protokol imzalanacak
Başkan Bayraktar, “Odamız üyelerine uygun şartlarda kredi verilmesine ilişkin olarak Genel Sekreterimiz Yalçın Karaçayır ve Ziraat Bankası Şube Müdürü Ahmet Tekin tarafından hazırlanacak olan protokol, en kısa zamanda taraflarca imzalanacak ve uygulamaya sokulacaktır. Bizler de üyelerimizin en iyi şartlarla kredi almalarını isteriz. İnşallah bu çalışmalar diğer banka şubelerine de örnek olacaktır” diye konuştu.

14 Aralık 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1206 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU