Günün Tarihi:24 Kasım 2020

3 liseye meslek semineri


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde eğitim veren Yakın Doğu Üniversitesi tarafından, Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sapanca Anadolu Lisesi ve Şehit Albay Güner Ekici Anadolu Lisesi öğrencilerinin katıldığı “Meslek Seçimi” semineri düzenlendi.

Katılım

Sapanca Onis Hotel’de kahvaltı eşliğinde düzenlenen seminere; İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, Yakın Doğu Üniversitesi idarecileri, öğretim üyeleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.  Etkinlikte, ilimize gelen Yakın Doğu Üniversitesi öğretim üyeleri, Sapanca’da öğrenim gören lise öğrencilerine, üniversite eğitiminde geleceklerini şekillendirecekleri meslek tercihleriyle ilgili bilgiler verdiler.

Faydalı
Öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören seminere katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, ilimiz öğrencilerini üniversite hocalarıyla buluşturan bu tür organizasyonların meslek tercihlerinde çok faydalı olduğunu belirterek, etkinliği düzenleyen okul müdürlerine ve Yakın Doğu Üniversitesi’ne katkılarından dolayı teşekkür etti.

16 Aralık 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1257 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU