Günün Tarihi:3 Nisan 2020

‘TOKİ ile görüşülüyor’


Karasu Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Karasu’ya yatırım yapması için TOKİ ile görüşmelerin sürdüğü belirtildi.

Karasu Belediyesi, Roman vatandaşların belediyeye gelerek, ev talebinde bulunması ile ilgili açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Önceki gün sabah saatlerinde bir grup Roman vatandaş, belediye binamız önünde toplanarak, belediyemizden kendilerine konut yapılmasını talep etmişlerdir. Hükümetimizin sosyal devlet ilkesi gereği TOKİ vasıtasıyla tüm Türkiye geneli başlattığı konut hamlesiyle milyonlarca ailemiz ev sahibi oldu. Sakarya’mızda da, özellikle 2003 yılından sonra binlerce konut üretimine gidildi. Karasu Belediyesi olarak, hazırladığımız bir dizi projeler bulunmaktadır. Bu kapsamda TOKİ’ye sunacağımız projelerde, Karasu’da yoksul vatandaşlarımızın uygun taksitler ile konut sahibi olması adına TOKİ’nin Karasu’yu yatırım planına alması için görüşmelerimiz sürmektedir. Yoksul konut projesine, Karasu’muzda da hayata geçirmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Tek amaç ve düşüncemiz Karasu’daki yoksul vatandaşlarımızın, uygun vadeler ve taksit imkânıyla buluşturmak ve bu imkândan yararlanmasını sağlamaktır.” 

18 Aralık 2015 , Cuma Bu haber toplam 710 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU