Günün Tarihi:21 Haziran 2021

15 konuda SGK hukuku


SAMİB Derneği tarafından, üyelerine yönelik olarak gerçekleştirilen seminerler kapsamında, bu ay da “İşverenler ve Üst Yöneticiler’e İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uygulamaları” konusu anlatıldı.

Seminerler
İşverenler ve Üst Yöneticilere İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uygulamaları
Kısa adı SAMİB olan Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği, bünyesindeki üye şirketlerinin ve çalışanlarının bilgilendirilmesi, şirketleriyle ilgili sorunların giderilmesi ve bilinmeyen konular hakkında bilgilendirilmesine yönelik olarak gerçekleştirilen seminerler kapsamında, bu ay da “İşverenler ve Üst Yöneticiler’e İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uygulamaları” konusu ele alındı.

15 konuda
Dernek tarafından düzenlenen kahvaltılı seminer programında, SAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Metin Kar’ın Başkanlığı’nda bir araya gelen SAMİB Yönetim Kurulu ve üye şirket başkan ve temsilcileri, İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanı Sn. Ersin Umdu’nun sunumuyla,  işverenlerce bilinmesi gereken 15 konudaki “İşverenler ve Üst Yöneticilere İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Uygulamaları” hakkında bilgilendirilmiş oldular. SAMİB Üyelerine yönelik olarak bu tür eğitim-seminer ve bilgilendirme toplantılarının önümüzdeki dönemde de sürdürüleceği ifade edildi.
 

19 Aralık 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 946 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU