Günün Tarihi:22 Eylül 2020

‘İşimiz küslük değil, hizmet’


AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ve AK Parti Ferizli Meclis üyeleri ile yaptığı toplantıda ilçenin sorunlarını ele aldı. Çamlık Aile Çay Bahçesi’ndeki toplantıda, “Hep birlikte daha güçlü Ferizli için hizmete deva

Hizmetler

Belediye Meclisi AK Parti Grup Toplantısı’nda mahallelerde yürütülen çalışmaların yanı sıra, yeni projeler ve yaşanan sorunlar ele alındı. Başkan Ramazan Serhoş yaptığı açıklamada, “AK Parti Grubu olarak milletimize en güzel hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Bugüne kadar olduğu gibi bugün de, yarın da AK Partili Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimizle birlikte çalışmalarımızı aksatmadan devam ettireceğiz. Aramızdaki bu birlik ve dayanışma ruhu da ilçemize hizmet olarak yansıyacaktır” dedi.
Küslük yok
Belediye Başkanı Ahmet Soğuk da, son günlerde meclis üyeleri ile aralarında soğuk rüzgar varmış gibi söylentiler çıkarıldığını öne sürerek, “Bizim partimiz hizmet partisi ve görüyorsunuz tüm AK Partili meclis üyelerimiz ile birlikte el ele ilçemize nasıl daha güzel hizmet yaparız diye toplandık. Aramızda hiçbir küslük yok, olamaz da” dedi.
Hizmet atağı
Soğuk, altyapı, hastane, yurt, sulama, ilçe stadı, cezaevi, kapalı pazaryeri projelerimiz ile güçlü bir Ferizli’nin temelini atacaklarını belirtirken, “2016-2017 yılları arasında Ferizli İlçemiz’in şantiye sahasına döneceğini hep birlikte göreceğiz. Bu birlik ve beraberliğin ürünüdür. Bizler de bu birlik ve beraberlik ruhu içerisinde yolumuza devam ediyoruz” dedi.
 

21 Aralık 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 718 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU