Günün Tarihi:16 Mayıs 2021

Güney’e veda partisi


İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki 32 yıllık hizmetinin ardından emekliye ayrılan Geyveli Suat Güney, plaket ve saatle ödüllendirildi.

Emekli oldu
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuar Ana Bilim Dalı’nda çalışan ve İstanbul’da Geyveliler’in adeta elçisi olup Geyve sevdalılığı ile tanınan Suat Güney emekliye ayrıldı. Emekliye ayrılmasına rağmen sağlık koordinatörlüğüne devam eden Güney ve arkadaşlarına İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuar Ana Bilim Dalı’nda veda partisi düzenlendi.

Yalnız bırakmadılar
Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları tarafından düzenlenen organizasyonda bölüm ve klinik şeflerinden oluşan personel, hastanedeki 32 yıllık başarılı çalışmalardan dolayı Suat Güney’e teşekkür edip, emeklilik hayatında sağlık, mutlu ve huzurlu bir yaşam temennisinde bulunarak plaket ve saat takdim ettiler. Suat Güney’i, Geyveli dostları düzenlenen veda gününde yalnız bırakmadı.

21 Aralık 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1033 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU