Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

'Milletin partisi olmazmış'


AK Parti Taraklı İlçe Başkanlığı’nın İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

Katılım
İlçe Danışma Toplantısı Milletvekili Recep Uncuoğlu, İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, İlçe Başkanı Erdal Özen, Taraklı İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik kolları üyeleri ve partililerin katılımıyla düzenlendi.

Teşekkür
Toplantının açılışında konuşan AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, toplantıya katılanlara teşekkür ederek, “Taraklı’ya hizmet için elimizden geleni yapacağız” dedi. Daha sonra söz alan İl Başkan Fevzi Kılıç, AK Parti’nin girdiği tüm seçimlerden oyunu artırarak çıkmasında en büyük faktörün ilçe teşkilatlarının çalışmaları olduğunu belirterek; “Sizler, her yerde partimizi en iyi şekilde temsil ettiniz ve etmeye de devam ediyorsunuz. Bu başarılı çalışmalarınızı da, her seçimde artan AK Parti oylarıyla görmekteyiz. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi

Farklı esmeye
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ise, "1 Kasım’da seçim çalışmalarında verdiğiniz emeklerden dolayı sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.7 Haziran’da bir seçim yaşadık, partimiz oy kaybetti. Daha sonra 1 Kasım’da kaybettiğimiz oyları geri aldık hem de fazlasıyla liste değişmedi ama seçim beyannamesi açıklandı. Ankara’da rüzgar farklı esmeye başladı ve vatandaşlarımız 7 Haziran sonrasında bazı olumsuzlukları gözlemledi bu milletin partisi olmazmış, bu milletin memleketi olurmuş vatanı olurmuş ben bunu anladım. Çünkü milletimiz gördü sizler gördünüz bu memleket elden gidiyor. Vatanı bölecekler, parçalayacaklar” dedi.

Mesajı algıladık
Uncuoğlu, “Ve dolayısıyla vatandaşlarımızın haklı olarak talepleri vardı onları da biz gördük, genel merkez gördü, genel başkanımız gördü sizlerin verdiği mesajı algıladık ve yukarıya ilettik ve yukarısı bununla ilgili çalışmalar yaptı be bir seçim beyannamesi hazırladı. 77 milyonu kucaklayan bir beyannameydi bu bir rüzgar esti ve 1 Kasım’da biz tekrar birinci parti olduk. Çok şükür bizlere yeniden destek verdiğiniz için tüm ilimiz, ilçelerimiz, beldelerimiz ve mahallemizdeki vatandaşlarımıza buradan teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
 

22 Aralık 2015 , Salı Bu haber toplam 966 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU