Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Kasaplar ve et üreticilerine uygun kredi imkanı getirildi!


Adapazarı Kasaplar Odası ile Adapazarı Kırmızı Et Üreticileri Birliği Türkiye Finans katılım Bankası A.Ş. ile yaptığı işbirliği kapsamında üyelerine uygun koşullarla kredi imkanı getirecek protokol imzaladı.

Birlik üyeleri

Kasaplar Odası ve Et Üreticileri Birliği Başkanı Nihat Kopal ile Türkiye Finans katılım Bankası A.Ş. Marmara Bölge Müdürü Özdemir Ekici arasında imzalanan protokol kapsamında hem oda üyeleri hem de birlik üyeleri, en uygun koşullarla kredi alma imkanını elde etmiş olacaklar.

Et sektörü
Başkan Kopal, hem oda hem de birlik üyelerine en iyi hizmeti vermek için çalışma yaptıklarını belirterek, “Üyelerimizin finans ihtiyaçlarını en iyi koşullarda karşılamak üzere Türkiye Finans ile anlaşma yaptık. Üyelerimiz adına hepimize hayırlı olsun” dedi. Bölge Müdürü Özdemir Ekici’de et sektöründeki üretici ve esnaflara destek olmaktan mutlu olduklarını söyledi

30 Aralık 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 949 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU