Günün Tarihi:28 Kasım 2020

Lucas’a Çevre Ödülü


İlimizde uzun yıllar hizmet veren Lucas Elektrik A.Ş., 2015 yılı içerisinde çevre konusunda yaptığı çalışmalarla ödül aldı.

Tören düzenlendi
Lucas Elektrik A.Ş., ‘Yılın Çevre Dostu KOBİ Ödülü’ne layık görüldü. Geleneksel hale gelen KOSGEB KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri’nin 4’ncüsü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile Ankara ATO Congresium’da gerçekleştirildi. Törende, Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, KOSGEB Başkanı Recep Biçer, Halk Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, milletvekilleri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile çok sayıda davetli yer aldı.

41 işletme arasından
Yapılan 3 bin 600’ün üzerindeki başvurular arasından 3 aşamalı değerlendirmeler sonucu 9 kategoride finale kalan toplamda 41 işletme arasından, ilimizde uzun yıllardır Otomotiv Yan Sanayi’nde elektrikli ekipman ana tedarikçisi olarak faaliyet gösteren Lucas Elektrik A.Ş. Firması 2015 yılı içerisinde yaptığı çevre konusundaki duyarlı yatırımlar ve çalışmalarla ‘Yılın Çevre Dostu KOBİ Ödülü’ne layık görüldü. Ödül töreninde şirketi temsil eden Yönetim Kurulu Başkanı Aytuğ Sakallıoğlu finale kalma sertifikasını KOSGEB Başkanı Recep Biçer’in, ödülü ise Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın elinden aldı.
 

31 Aralık 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1536 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU