Günün Tarihi:6 Ağustos 2020

Kadın dayanışması


Sakarya Barosu Kadın Hakları Merkezi üyeleri Türk Kadınlar Birliğini ziyaret etti. Ziyarette ortak çalışma vurgusu yapıldı.

Sakarya Barosu Kadın Hakları Merkezi üyeleri, Türk Kadınlar Birliğini ziyarette bulundu. Ziyarette açıklama yapan Sakarya Barosu Kadın Hakları Merkezi Başkanı Reyhan Şahin kadınlar için yapılan çalışmalarda herkesin yanında olacaklarını söyledi. Şahin “ Bugün buraya sizi ziyarete gelerek 8 Mart etkinliklerinde görüş alışverişinde bulunmaya, geleneksel hale getirmeye çalıştığımız yarışmamız hakkında bilgi vermek istedik. Aynı zamanda bir kadın derneği olarak Sakarya’da çok önemli işler başardığınızı biliyoruz. 8 Martta bu defa yapacağımız etkinliklere başka programlarda ekleyeceğiz” dedi. TKB Başkanı Tevhide Yağan ziyaretten çok memnun kaldığını ifade ederek kadınlarla ilgili her türlü çalışmanın içinde bulunmak istediklerini ifade etti. 

9 Ocak 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 879 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU