Günün Tarihi:23 Nisan 2021

Longoz için odak çalışması


Kaynarca Belediye Başkanlığının, Doğu Marmara Kalkınma Ajansının doğrudan faaliyet desteği kapsamında yürütmüş olduğu ‘Acarlar Longozu Yatırımcıları ve Ziyaretçileri ile buluşuyor’ isimli projesinin odak grup toplantısı yapıldı.

Toplantıya İlçe Kaymakamı Kemal Şahin, Belediye Başkanı Zeynur Özel, İl Kültür Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Zengin, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi  Doç. Dr.Emrah Özkul, Yrd. Doç.Dr. Bilsen Bilgili, Kaynarca Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürü Sezgin Tutan ve Kaymakamlık Proje Danışmanı Ebru Kahvecioğlu katıldıı. Odak grup toplantısında longozun sürdürülebilir turizm stratejilerinin ve politikalarının belirlenmesi üzerine çalışma yapıldı. Ayrıca proje kapsamında turistler ve halk üzerine yapılan anket sonuçları ile teknik zemin etüdü sonuçları değerlendirildi.  Proje kitapçığı ilgili kurum ve kuruluşlara ulaştırılması planlanıyor.

9 Ocak 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 821 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU