Günün Tarihi:26 Ocak 2021

‘Taraklı’da güzel gelişmeler olacak’


Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya, "2016 yılında Taraklı’da güzel gelişmelerin olacağını umut ediyorum" dedi.

Büyük görev
Kaya, Taraklı’daki tarihi evlerin ve doğa güzelliklerin ilçe için büyük avantaj olduğunu söyledi. Taraklı'nın turizm merkezi olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlediğini ifade eden Kaya, "Gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İlçemizi her alanda geliştirmek herkesin için üzerine çok büyük görevler düşüyor. Turizmden ekonomik olarak yararlanmak için Taraklılı hemşehrilerimizin, kamu personelinin, esnafımızın toplumun her kesimin daha fazla çalışması gerekiyor. Herkesle işbirliği içerisinde bize de çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Projeler
Kaya, yaşlı ve bakıma muhtaç insanlara yönelik hizmetlerin devam edeceğini belirterek, "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak yeni projeler hazırlayacağız. Projelerimiz ile ilgili kaynakları kendimiz sağlayacağız. Vakfımızın çalışmaları devam ediyor. 2016 yılında Taraklı’da güzel gelişmelerin olacağını umut ediyorum" ifadesini kullandı.
 

9 Ocak 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 805 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU