Günün Tarihi:21 Şubat 2020

Öğretmenlere AB eğitim


Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) işbirliği ile ilimizdeki öğretmenlere yönelik AB Projeleri hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.

157 öğretmen
Valilik 4 Nolu Salonda 157 öğretmenin katılımı ile gerçekleşen Erasmus+Okul Eğitimi ve Mesleki Eğitim KA1-KA2 Projeleri Yazma Eğitimi Semineri, Türkiye Ulusal Ajans Uzmanı Mustafa Yaşar Soydaş tarafından verildi.

Önemli bilgiler
İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Salih Güvendi’nin sorumluluğundaki İl Milli Eğitim Ar-Ge Birimi tarafından hazırlanan seminerde öğretmenlere projeler hakkında önemli bilgiler verildi. Seminer sonunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özkan, semineri veren Ulusal Ajans Uzmanı Mustafa Yaşar Soydaş’a katkılarından dolayı teşekkür etti.
 

12 Ocak 2016 , Salı Bu haber toplam 804 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU