Günün Tarihi:29 Kasım 2021

Sağlıkta neşeli tatbikat


Akyazı’da geçtiğimiz hafta içinde başlatılan “İş sağlığı ve güvenliği” kursuna katılan kursiyerler, yapılan sınavı da başarı ile geçerek sertifikalarını aldılar ve yangın tatbikatına katıldılar.

30 personele
Akyazı İlçe Sağlık Müdürlüğünün 30 personeline Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ekiplerince yangın tatbikatı yaptırıldı. Tatbikatı gerçekleştiren İtfaiye Eğitim Şube Amiri Hakan Yanak yönetimindeki ekip, ilk önce senaryo gereği bina içinde bir yangın gerçekleştirdi.

Senaryo gereği
Verilen yangın alarmı ile bina içindeki görevli personel son hızla binayı terk ederek, daha önce belirlenen toplanma noktasında bir araya geldi. 30 saniye gibi kısa süre içinde boşaltılan binada bir hasar meydana gelmeden yangın söndürüldü.

Söndürüleceği
Daha sonra da İtfaiye Amiri Hakan Yanak, dışarıda toplanan personele yangın çeşitleri ve müdahale etme konularında açıklamalarda bulunurken, olası bir yangında nasıl söndürüleceğini uygulamalı olarak gösterdi.

Pasta kesti
Akyazı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gülşah Yılmaz, tatbikat sonunda itfaiye ekibi ve iş güvenliği eğitimini veren görevlilere teşekkür ederek, kendi elleriyle kestiği pastayı ikram etti.
 

18 Ocak 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1009 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU