Günün Tarihi:23 Nisan 2021

Otoyolcular buluştu


Ülkemizin en köklü otomotiv fabrikalarından biri olarak Arifiye'de Otoyol markasıyla üretim yapan ve 2007 yılında kapanan fabrika çalışanları, Kırkpınar Gölevi tesislerinde bir araya geldiler.

Vefa örneği
250 çalışanın bir araya geldiği muhteşem buluşmada işçisinden memuruna büyük bir katılım sağlandı. Firmanın Genel Müdür Yardımcılığı görevini yapmış olan Savlet Gürsel başta olmak üzere Metin Kansu, Sezai Taşcan, Gülçin Eryılmaz ve Gökhan Taşdeviren organizasyonunda buluşan Otoyol çalışanları ahde vefa örneği gösteriyor.

Otoyol okuldur
Tüm çalışanların ortak sloganı olan "Otoyol bir okuldur" şimdilerde "Biz büyük bir aileyiz" olarak devam ediyor. Çünkü 2007 yılından bu yana defalarca bir araya gelen çalışanlar sevinçli ve hüzünlü günlerde de birbirlerini yalnız bırakmıyorlar. 50 yıla yakın üretim mazisi olan ve Koç Holding'e bağlı olarak üretim yapmakta olan Otoyol Sanayi AŞ İtalyan IVECO ile ortaktı. Yılda 10 bin kamyonet ve 5 bin  midibüs üreten firma her alanda ilkleri başarmıştı.

9 yıl önce
Kapanışının üzerinde dokuz yıl geçen firmanın Yalın Üretim Koordinatörlüğünü yapan Gökhan Taşdeviren, "Biz büyük bir aileyiz. İyi günde ve kötü günde hep bir arada olduk. Birbirimizi hiç unutmadık. Çok güzel işler başardık ama bu büyük buluşmamız başardığımız en güzel şeydir. Birbirimize olan bağlılığımız, sevgimiz bitmemiştir. Buna vesile olan Savlet Bey'i de mikrofona davet ediyorum" dedi. 

Güzel işler
Genel Müdür Yardımcılığı'nı yapan Savlet Gürsel yaptığı konuşmada "Sizlerle bir arada olduğum için ve bu büyük katılımdan dolayı çok mutluyum. Birbirimizi çok özledik. Birlikte çok güzel işler başardık, eminim sizler de çalışmakta olduğunuz işletmelerde değer katmaya devam ediyorsunuz. Seneye yine birlikte olmak dileğiyle hepinizi selamlıyorum" dedi.

Fırsat bilerek
Kahvaltı programından seneye tekrar bir araya gelmek üzere sözleşen Otoyolcular güzel havayı fırsat bilerek Sapanca gölü kıyısında sohbete devam ettiler ve bol bol fotoğraf çektirdiler.

19 Ocak 2016 , Salı Bu haber toplam 1707 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU