Günün Tarihi:21 Ocak 2021

Evde sağlığın melekleri


Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Yöneticisi Opr.Dr.Turgay Şimşek, ‘Evde Sağlık Hizmetleri’ çalışanlarına teşekkür belgesi verildi.

Bin 144 hasta
Şimşek hastane bünyesinde 2 sağlık personeli ile hizmet vermekte olan Evde Sağlık Hizmetleri Biriminin, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerinde herhangi bir eksiklik tespit edilmediği ve başarılı bulunduğunu ifade etti. Birimin 2015 yılı içerisinde bin 144 hastaya evde sağlık hizmeti verdiğini belirten Şimşek, hasta ve hasta yakınlarından memnuniyet içeren geri dönüşler aldıklarını söyledi.

Özverili
Şimşek Evde Sağlık Hizmetlerinde görevli Sağlık Memuru Halil Duzsuz ve Yardımcı Personel Mümin Bulduk’a teşekkür belgesi vererek, personele özverili çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

İş ahlakı
Şimşek, “Yapılan hasta ziyaretleri ve denetlemeler neticesinde gördük ki başarılı ve ciddiyetle çalışmalarınızı sürdürürken, sorumluluklarınızı yerine getirip kurumumuzu da sahada layıkıyla temsil ediyorsunuz. Tarafımca da yapılan evde hasta ziyaretlerinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden hasta ve hasta yakınları son derece memnun olduklarını ifade ediyorlar. İş ahlakını ve sorumluluklarını önemseyen çalışmalarınızın devamını diler, meslek hayatlarınızda gelecek nesillere ışık olmanızı dilerim” dedi. 

28 Ocak 2016 , Perşembe Bu haber toplam 951 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU