Günün Tarihi:17 Ocak 2021

Emekli-yeni buluşması


Söğütlü İlçe Mili Eğitim Müdürlüğünce, "Emekli öğretmenlerle göreve yeni başlayan öğretmenlerin buluşması" etkinliği düzenlendi.

Küçük hayatlar
Söğütlü Çok Programlı Anadolu Lisesi Salonu'nda düzenlenen etkinlikte konuşan Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, öğretmenlerin topluma en iyi örnek olacak kişiler olduğunu söyledi.
Genç, kendisinin de öğretmenlik yaptığı dönemlerde doğuda zor şartlar altında görev yaptığını belirterek, "Bizlere emanet edilen küçük çocuklarımıza, büyüklerimizden edindiğimiz bilgilerle küçük hayatlarına büyük bilgileri yüklemeye çalıştık. Bugün ise aynı çalışmaları sizler yapıyorsunuz” dedi.

Devam edecek
Başkan Genç, “Aramızdaki tek fark teknoloji ve devletimizin sizlere verdikleri maddi ve manevi destekleri çok iyi kullanmalı ve iyi değerlendirmelisiniz. Söğütlü Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da okullarımıza, öğretmen arkadaşlarımıza, öğrencilerimize özel desteğimiz devam edecektir" diye konuştu.

Başarılı hocalar
Söğütlü Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bölükbaşı da öğretmenlerin bilgi ve tecrübelerini birbirlerine aktarmaları için böyle bir etkinlik düzenlediklerini dile getirdi. Bu tür etkinlikleri ilerleyen yıllarda da devam ettireceklerini kaydeden Bölükbaşı, "Etkinliklerimize, İlçemizden yetişen bürokrat, iş adamı ve diğer üniversite alanlarında başarılı hocalarımızı davet edeceğiz” dedi. 

Teşekkür ediyorum
Bölükbaşı, “Bizlere her zaman okullarımızda ve diğer eğitim alanlarımızda yanımızda olan, destek veren ilçe kaymakamımıza, belediye başkanımıza, öğretmen arkadaşlarımız ve öğrenci velileri adına teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı. Etkinliğe, öğretmenler ve bazı okul idarecileri katıldı.
 

28 Ocak 2016 , Perşembe Bu haber toplam 874 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU