Günün Tarihi:4 Ağustos 2021

Prefabrike hastane için yer incelemesi


Pamukova Kaymakamı Recai Karal, yenisi yapılana kadar geçici hizmet verecek olan prefabrike hastanenin yeri için incelemelerde bulundu.

Hastane

Hasarlı olan Pamukova İlçe Hastanesi yıkılıp, yerine yeni bina yapılana kadar prefabrikede hizmet verilecek. Kaymakam Recai Karal, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Hasan Sağlam, Pamukova İlçe Hastanesi Baş Tabibi Şafak Besler, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, ilçe yöneticileri ve bazı kurum amirleri de alanda incelemede bulundu. Prefabrike hastanenin kurulacağı yer olarak önce Pamukova Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu’nun bahçesinde incelemelerde bulunuldu.

Karar verilecek

Daha sonra Pamukova İlçe Hastanesi’nin bahçesinde incelemelerde bulunan heyet, kurulacak prefabrikelerin yeni hastane yapıldıktan sonra da başka hizmetlerde kullanabilecek şekilde yapılmasının uygun olacağı görüşünde birleşti. Prefabrike hastanenin nereye yapılacağı ise, önümüzdeki günlerde verilecek kararla belirlenecek. Yeni hastanenin yapımına ise, prefabrike hastanenin kurulması sonrasında başlanacağı ve iki yıl içerinde bitirmesinin planlandığı belirtildi.

2 Şubat 2016 , Salı Bu haber toplam 1182 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU