Günün Tarihi:21 Nisan 2021

STK’larda prefabrike karşı


Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip ve yönetim kurulu üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Cevat Keser’i ziyaret ederek hastane çıkışına destek verdiler.

Başkana destek
Pamukova’da yapılmak istenen prefabrik hastaneye karşı modern bir hastane binası isteyen Belediye Başkanı Cevat Keser’e destek her geçen gün artıyor.  33 mahalle muhtarı adına Başkan Keser’ i yaptıkları ziyarette konuşan Dernek Başkanı Garip, “Başkanımızı bu konuda yürekten destekliyoruz. Biz ilçemize geçici prefabrik hastane değil, tam donanımlı modern ve aynı zamanda ilçemize yakışır bir Devlet Hastanesi yapılması istiyoruz” dedi.

Tahammül edemeyiz
Bir diğer ziyarette Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya ve yönetiminden geldi. Başkan Ulukaya, “Pamukova Türkiye’nin en işlek Karayolunun geçtiği, bir çok fabrikanın olduğu, tarımda birçok insanımızın çalıştığı 35 bin nüfusa hitap eden bir yer. Böylesi bir ilçeye prefabrik hastane yapılmasına tahammül edemeyiz. Biz ilçemize diğer ilçelerde olduğu gibi kalıcı, yeteri kadar uzman doktorun ve tıbbı araç ve gereçlerin yer aldığı modern bir hastane istiyoruz” dedi.

Teşekkür ediyorum
Başkan Keser ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sivil toplum örgütlerimize çok teşekkür ediyorum. Amacımız onlarında belirttiği gibi ilçemizin hak ettiği hizmetleri alması yönündedir. İlçemizin hiçbir konuda eksiği olmadığı gibi hemcinsleri yanında çok avantajlı bir konumdadır. Prefabrik hastaneden vazgeçilerek, ilçeye bir an önce kalıcı ve modern ilçe hastane çağrımızı yineliyoruz” dedi.

5 Şubat 2016 , Cuma Bu haber toplam 908 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU