Günün Tarihi:21 Ocak 2021

Belediye Meclisi toplandı


Hendek Belediyesi Şubat ayı olağan toplantısı Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Başkanlığında, Belediye Meclis Salonunda gerçekleşti.

Gündemde bulunan üç madde tek tek görüşülerek karara bağlandı. Gündemin ilk maddesi olan imar tadilatı ile ilgili 4 adet komisyon raporunun birinci maddesi oy çokluğu ile kabul edilirken, üç madde ise oy birliği ile kabul edildi. Gündemin ikinci maddesi, Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin Bosna Hersek’te köprü ve Kırgızistan’da cami yapımı ile ilgili yardım talebi görüşülerek oy birliği ile bir sonraki toplantıda görüşülmek üzere iade kararı alındı. Gündemin son maddesi olan Estetik Kurulu üye sayısının 5’ten 7’ye çıkarılması kararı da 5 de kalmak üzere oy birliği ile kabul edildi. 

5 Şubat 2016 , Cuma Bu haber toplam 824 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU