Günün Tarihi:28 Ekim 2020

21 Haziran Milliyetçi Fikir Derneği kuruldu


İki ay önce kurulan ve başkanlığını Doç.Dr. İlhan Uçar’ın yaptığı 21 Haziran Milliyetçi Fikir Derneği yönetim kurulu düzenlediği kahvaltılı basın toplantısı ile derneğin tanıtımını yaptı.

Yönetimle birlikte
Merkezi Serdivan İlçesinde bulunan 21Haziran Milliyetçi Fikir Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Doç.Dr. İlhan Uçar, Tanıtım Başkan Yardımcısı Tayfun Serbes, Genel Sayman Serdar Çakan, Genel Sekreter Ertuğrul Erkan Ertural, üyeler Levent Şirin, Zafer Özbalaban tarafından tanıtılan oluşumun sloganı ise “En güçlü silah fikir, en güçlü fikir Türk milliyetçilidir” oldu.

Fikirleri sunmak
Dernek Başkanı Doç.Dr. İlhan Uçar, derneğin kuruluş amacı ve yürüteceği çalışmalar hakkında bilgi vererek, “ Biz, gelenekten gelen istişare kültürünü yeniden canlandırarak; yerelde Sakarya, genelde Türkiye ve Türk dünyası ile ilgili ortaya çıkacak fikirleri kurumsal bir yapı içerisinde sunmayı hedefledik” dedi.

Komşu uyuyamıyorsa
Dernek yöneticilerinin çeşitli çalışmalar hakkında bilgi vermesinin ardından Sakarya ve Türkiye gündemi ile bilgiler sunuldu. Başkan Uçar, “Komşum rahat uyuyamıyorsa, benim rahat uyumam mümkün değildir.  Biz dernek olarak gündemin peşinden koşan değil, tüzüğümüzün el verdiği ölçüde ürettiğimiz fikirler ile gündem oluşturmak istiyoruz” dedi.

Yönetim kadrosu
21Haziran Milliyetçi Fikir Derneği Yönetimi şu isimlerden oluştu
Başkan; Doç.Dr. İlhan Uçar (Akademisyen), Başkan Yardımcısı; Tayfun Serbes (Öğretmen), Genel Sayman; Serdar Çakan (İşletmeci), Genel Sekreter: Ertuğrul Erkal Ertural ( Satış müdürü), Üyeler; Hasan Tahsin Yanıkoğlu (İnşaat Müh).
Yedek Üyeler; Oğuzhan Yıldız (Avukat), Levent Şirin Esnaf), Sinan Şen Doktor), Tolga Taş ( Serbest meslek), Ali Murat Başak ( Doktor),
Denetleme Kurulu: Zafer Özbalaban ( makine Müh), Hasan Düzenli (Uzm. Doktor), Coşar Tok ( Jeoloji Müh), Yrd.Doç. Dr. Selçuk Urak (Akademisyen), Yrd. Doç.Dr. Ahmet Küçüker (Akademisyen), Saim Alper Ayas (Öğrt. Gör.- Akademisyen)
 

5 Şubat 2016 , Cuma Bu haber toplam 2727 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU