Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Aile Hekimleri kahvaltıda


Sakarya Aile Hekimleri Derneği Başkanı Rıdvan Karagöz ve dernek üyesi hekimle kahvaltıda bir araya geldi.

İmza attı
Özel Dünyagöz Sakarya Tıp Merkezi Hastane Müdürü Emel Bahar, İş Geliştirme Sorumlusu İlknur Doğan ve Op. Dr. Burak Yanar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltı davetinde bilgi alışverişinde bulunan hekimler, kahvaltı sonrasında Sakarya Aile Hekimleri Derneği üyelerini ve birinci derece yakınlarını kapsayan göz sağlığı hizmet anlaşmasına da imza attı.

Tanıdılar
Hastane Müdürü Emel Bahar ve Op. Dr. Burak Yanar’ın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda birbiriyle tanışma ve sohbet etme imkânı bulan hekimler, kahvaltı sonrasında ameliyathane, tetkik ve hasta odalarını gezerek hastaneyi ve olanaklarını yakından tanıma fırsatı buldu. Program sonrası Sakarya Aile Hekimleri Derneği Başkanı Rıdvan Karagöz ile Özel Dünyagöz Tıp Merkezi Hastane Müdürü Emel Bahar ve İş Geliştirme Sorumlusu İlknur Doğan’ın imzaladığı hizmet protokolü anlaşması yaptı.
 

6 Şubat 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 977 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU