Günün Tarihi:17 Nisan 2021

5 bin üye için ziyaretler başladı


Eğitim-Bir-Sen Sakarya 1 No’lu Şube Başkanı Murat Mengen ve yönetim kurulu üyeleri, 5 bin üye hedefi için ilçelerde okul ziyaretlerine başladı.

Sapanca ilçe merkezindeki okulları ziyaret eden Mengen, “Şube yönetimi olarak ilçe yönetimlerimiz, işyeri temsilcilerimiz ve üyelerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Teşkilatımız tüm birimleriyle çalışıyor. Memur-Sen’in 1 milyon üye hedefine biz de 5 bin üye hedefi ile destek oluyoruz. Sakarya’da tüm ilçelerde yetkili ve etkili sendikayız. Geçen ay güneyimizdeki kanayan yaraya merhem olmak adına Suriye’ye bir TIR un yardımı yapmıştık. Sonrasında bir Suriye, Kilis ve Reyhanlı ziyaretlerimiz oldu. Oradaki mağdur ve mazlum çocuklara atkı, bere, eldiven, çamaşır, çorap paketleri hediye ettik. Bugünlerde ayakkabı yardımı yapacağız. Ülkemizde Diyarbakır, Nusaybin, Cizre ve Silopi’de kanlı terör örgütüne destek olmadığı için mağdur olan halkımıza yönelik gıda yardımı kampanyasına destek verdik. Bundan sonraki süreçte gidilmedik ilçe, ziyaret edilmedik okul bırakmayacağız. Tüm çabamız üyelerimizin özlük, ekonomik ve sosyal haklarının daha iyi seviyelere çıkarılmasıdır” dedi. 

10 Şubat 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 987 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU