Günün Tarihi:16 Nisan 2021

APEK Ankara’da


Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara’da bir dizi ziyarette bulundular.

Çelik’e ziyaret

APEK Yönetimi ilk olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcılığı görevine atanan AK Parti Sakarya eski Milletvekili Hasan Ali Çelik’e ‘Hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Başkan Aya, “Yeni göreviniz hem Türkiye, hem de Sakarya’mız için hayırlı olsun” dedi. Karşılıklı fikir alış-verişinde bulunulan ziyarette Çelik ise, hangi görevde bulunursa bulunsun amacının Sakarya’ya, Sakarya insanına ve ülkeye hizmet etmek olduğunu, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulunun ziyaretten çok memnun kaldığını söyledi.

Fikir alış-verişi

APEK Yönetimi, daha sonra AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu’nu ziyaret etti.Görüşmede hem Türkiye’de, hem de Sakarya bölgesinde tarımda yaşanan sorunlarla ilgili karşılıklı fikir alış-verişinde bulunuldu. Milletvekili Uncuoğlu, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulunun yapmış olduğu ziyaretten memnun kaldığını söyledi.

11 Şubat 2016 , Perşembe Bu haber toplam 797 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU