Günün Tarihi:23 Nisan 2021

Valilerin kaçakçılık zirvesi


Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu 131. dönem toplantısı Edirne'de yapıldı.

Katılanlar
Toplantıya, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, vali yardımcıları, İl jandarma komutanları, İl emniyet müdürleri, ve Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Daire Başkanlığı yetkilileri katıldı.

Tarih kenti
Edirne Vali Vekili Beyazıt Tanç, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, böyle bir toplantıya ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Edirne'nin sınır kenti olmasının yanında tarih ve kültür kenti olduğunu ifade eden Tunç, ''Ülkemizin sorunları açısından toplantının çok verimli geçeceğine inanıyor, toplantıya katılan herkese çok teşekkür ediyorum'' dedi.

Kaçakçılıkla
Basına kapalı olarak devam eden toplantının birinci oturumunda valiler, kaçakçılıkla mücadelede illerinde yaşanan sorunlar ile bu sorunların giderilmesi için yapılan çalışmalar hakkında sunum yaptı. Toplantının ikinci oturumunda ise, Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı, Gümrükler Genel Müdürlüğü yetkilileri tarafından ‘Kaçakçılık Türleri ile Mücadele Eylem Planları’ kapsamında illerin çalışmaları hakkında bilgiler aktarıldı.

13 Şubat 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 926 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU