Günün Tarihi:25 Şubat 2020

Afet TIR’ı Arifiye’deydi


AFAD Başkanlığı tarafından ‘‘Afete Hazır Türkiye Projesi ’’ kapsamında eğitimlerde kullanılmak üzere Sakarya İl Müdürlüğü’ne tahsis edilen Afet ve Acil Durum (Deprem, Sel ve Yangın) Simülasyon TIR’ı ile Arifiye’de eğitime devam etti.

Eğitimler
Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü Eğitmen personelleri tarafından, Afet ve Acil Durum Simülasyon TIR’ı ile Arifiye İlçesi Arifiye Ortaokulu’ndan 104, Üzeyir Garih İlkokulu 60,  İmam Hatip Ortaokulu 151, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu’ndan 50 öğrenci olmak üzere toplamda 365 öğrenciye uygulamalı olarak deprem, sel ve yangın eğitimleri verildi.
Devam edecek
Bu eğitimlerde, olası bir deprem anında öğrencilerimize ne yapmaları, nasıl davranmaları gerektiği anlatılıyor, daha sonra da deprem simülasyon TIR’ımızda uygulaması yaptırılıyor. Öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız tarafından çok yoğun ilgi ve alaka gösterilen eğitimlerimize, eğitim-öğretim sezonu boyunca devam edeceği belirtildi.

17 Şubat 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 841 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU