Günün Tarihi:2 Aralık 2020

Diler; ‘Birliğimizi bozmayalım’


Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu, bu ayki toplantısında Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Ergün Diler ve Yazarı Bekir Hazar’ı konuk etti.

Katılımcılar

Aylık periyotlar halinde toplantılar düzenleyen ve her ay alanında önemli bir ismi konuk eden Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu’nun bu ayki konuğu Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler ve Köşe Yazarı Bekir Hazar oldu. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, SAÜ Rektörü Muzaffer Elmas, Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan ve platform üyeleri katıldı.

Vali Coş ziyareti
Program öncesi Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret eden Gazeteci Diler Hazar, Sakarya’yı çok beğendiklerini ve her köşesinin ayrı bir güzellikte olduğunu söylediler. Daha sonra Hasan Demir Başkanlığında toplanan platform toplantısını Tuntan’da gerçekleştirdi. 

Birliğimiz bozmayalım
Türkiye’nin içerisinde bulunduğu süreç ile ilgili bilgilerin konuşulduğu programda Diler, “Türkiye’nin yeni bir modele ihtiyacı var. Bu modelle farklı düşünsek bile yan yana durmayı öğrenmeliyiz. Birlik ve beraberliğimizi azla bozmayalım. Bunu gelecek nesillere de aktaralım. Türkiye önceden montajla zamanını geçirdi, şimdi üretim yapılıyor. Bu nedenle mihraklar rahat durmuyor ve paçamızdan çekiyorlar. Duruşumuzu bozmaz isek Türkiye’nin gücü daha da artacaktır” dedi. Soru cevap şeklinde devam eden program, Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından sona erdi.

17 Şubat 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 923 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU