Günün Tarihi:22 Ocak 2021

Şahin’de ‘Finde Das Wort’ heyecanı


Şahin İlköğretim Okulu 4. Sınıf öğrencileri, eğitimini aldıkları Almanca derslerini her alana yaymak ve kelime haznelerini kalıcı kılmak amacıyla, Almanca Öğretmenleri Büşra Besen önderliğinde, Finde Das Wort (kelime bulma) etkinliği düzenledi.

İkinci dil

Şahin İlköğretim Okulu’nda ikinci yabancı dil eğitiminin ilk kademesi olan 4. sınıflar bir yandan kelime bilgilerini geliştirdikleri, diğer yandan eğlenceli bir atmosferde dostça yarıştıkları oyunlarında; okulun çeşitli alanlarında saklı olan kelimeleri bulmak için hevesle mücadele ettiler.

4-B kazandı

Oyunu son derece dikkatli bir şekilde oynayan Şahinler’in keskin gözlerinden bir kelime dahi kaçmadı. Öğrencilerin oyun esnasında ve sonrasındaki mutlulukları yüzlerinden okunurken, yarışmayı kazanan 4-B sınıfının öğrencileri haklı gururu ve mutluluğu çekilen fotoğrafta da böyle yaşadılar.

19 Şubat 2016 , Cuma Bu haber toplam 1250 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU