Günün Tarihi:10 Ağustos 2020

CHP’den STK turu!


CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, yönetimi ile birlikte ilimizdeki sivil toplum kuruluşlarına (STK) ziyaretler yaparak, sorunlarına ve çözümlerine yönelik görüşlerini dinliyor. Bu kapsamda Taşkent, muhtarlar, sendikalar ve çiftçi kuruluşu Ziraat Odası yönetiml

Muhtarlar Derneği

Sakarya Muhtarlar Federasyonu ve Adapazarı Derneği Başkanı Erdal Erdem’den ilin yanı sıra muhtarların da sıkıntılarını dinleyen Taşkent, “Halkın nabzını tutan, demokrasimizin ilk ayağını oluşturan, halkla 24 saat direkt teması olan değerli muhtarlarımızın görüşleri bizim için çok önemli” dedi.

Türk İş ziyareti

Türk İş İl Temsilcisi olan Demiryol İş Sendikası Başkanı Cemal Yaman, Taşkent ile ülkedeki ve ilimizdeki sendikal faaliyetler ve işçi sorunları hakkında karşılıklı değerlendirmelerde bulundu. Taşkent, “İşçi sorunlarının ve sendikal faaliyetlerde yaşanan sıkıntıların farkındayız. Bu anlamda sendikalarımızın yapacağı her türlü etkinliğe destek olacağız” dedi.

Ziraat Odası

Sakarya Ziraat Odası’nda da Başkan Hamdi Şenoğlu ile görüşen Taşkent, “Son yıllarda çiftçimizin sahipsiz bırakıldığını biliyoruz. Dünyada en pahalı akaryakıtı kullanan çiftçimizin yaşadığı sorunların farkındayız. Çiftçimiz bugün fındıkta yaşandığı gibi, maalesef ülke çiftçisi bütün olarak tekelleşme gayesiyle hareket eden firmaların insafına terk edilmek isteniyor” dedi.

19 Şubat 2016 , Cuma Bu haber toplam 942 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU