Günün Tarihi:26 Mayıs 2020

AA’dan gazetemize ziyaret


Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, Başmuhabir Yücel Velioğlu ile birlikte gazetemize yaptığı ziyarette, 17. yaşımızı kutladı.

Lokomotif görevi
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Halil İbrahim Balcı, Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin ve Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç’ün ev sahipliği yaptığı ziyarette Yalçıntaş, “Güçlü Sakarya basını içinde bir lokomotif görevi gören YENİGÜN Gazetesi’nin 17. yaşını daha nice yıllara ulaşması dileğiyle kutluyoruz. Tüm çalışanlarına da başarılar diliyoruz” dedi.

Aynı zamanda Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı olan Halil İbrahim Balcı’ya AA’nın çalışmaları hakkında bilgilerde veren Yalçıntaş, 2015 yılı olaylarının yer aldığı Anadolu Ajansı 2105 Yıllığı’nı da kendisine hediye etti.
 

20 Şubat 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 949 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU