Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Pamukova’dan teşekkür


AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, İlçe Danışma Meclisi toplantısında Pamukova’ya yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti.

Üye ziyaretleri
İlçe Başkanı Fatih Akın toplantıda , İlçe başkanlığının faaliyetleri hakkında partililere bilgi verirken,  yoğun  b ir gündemlerinin olduğunu, 22 Şubat Pazartesi günü İl başkanlığında Sakarya İl Koordinatörü AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Okur ile bir araya gelip, teşkilat çalışma düzeni, işleyişi ile bir aydır devam eden üye ziyaretleri konularında kendilerine bilgi verildiğini söyledi.

Mutlu olduk
Akın, “ Pamukova da Büyükşehir belediyesinin tamamlamış olduğu Çardak Köprüsü,  İçme suyu, modern itfaiye araçları, Kanalizasyon çalışmaları, Kazimiye Bağlar Mahallesi İçme suyu deposu ve hattı, Mahallelerimize dökülen 18 bin ton asfalt, devam eden içme suyu, yağmur suyu hattı çalışmaları, ayrıca planlanan Esentepe sosyal tesisleri ve İlçemize yapılacak yeni projeler müjdeleri ile mutlu olduk. Başkanımız Zeki Toçoğlu’na,  belediyemizle yaptığı koordineli çalışmalardan, vermiş olduğu sözleri bir bir yerine getirmesinden teşekkür ediyoruz. Pamukova, büyükşehir belediyemizin destekleri ile büyümeye, gelişmeye ve modern bir ilçe hüviyetine bürünmeye devam edecek “ dedi.
 

27 Şubat 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 829 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU