Günün Tarihi:29 Mart 2020

Bağdatlı yeniden


Kızılay Hendek Şubesi’nin hafta sonu yapılan genel kurulunda, mevcut Başkan Sami Bağdatlı güven kazandı.

Genel kurul
Kızılay Hendek Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı şube binasında yapıldı. Kongreye; Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, CHP Hendek İlçe Başkanı Reyhan Azak, MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Erenler Kızılay Şube Başkanı İsmail Ergül, Söğütlü Kızılay Şube Başkanı Nuri Bahadır, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri, STK temsilcileri ile davetliler katıldı.

‘Kızılay oradadır’
Genel kurulda konuşan Başkan Sami Bağdatlı, “Kızılayı’mızın simgesi olan kırmızı hilal ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında en sıkıntılı zamanlarda yardım elinin ve umudun dalı olmuştur. Deprem, yangın, sel gibi felaketlerde gözler bu kırmızı hilali arar. Tüm tabi ve insani felaketlerde herkesten önce Kızılay oradadır. Herkes, her kurum belki gecikebilir, ama Kızılay gecikemez. Kızılay’ın böyle bir lüksü yoktur. Bizler bu görevi hiçbir maddi çıkar gözetmeden Allah rızası için yapmaktayız” dedi. Mevcut Başkan Sami Bağdatlı, tek liste olduğu kongrede yeniden göreve seçildi.

Yönetim kurulu Asil; Sami Bağdatlı, Osman Özdilek, Erol Yaş, Ferdi Kahveci, Murat Öztürk, Seyfi Uslu, Veysel Gürsel, Osman Dinçer, İbrahim Akın. Yönetim Kurulu Yedek; Cemal Özbek,
Fehmi Aydın, Mustafa Kandil, Kübra Aydın, İbrahim Kesim, Muhsin Emircan, Engin Gülbayraktar, İlhan Özözen, Tevfik Hacıoğlu. Denetim Kurulu Asil; Ayhan Güler. 
Denenetim Kurulu Yedek; Gökhan Eygi. Genel Merkez Kongre Delegesi Asil; Şenay Sakal. 
Genel Merkez Kongre Delegesi Yedek; Zafer Konuk.

29 Şubat 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1994 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU