Günün Tarihi:18 Nisan 2021

21 Haziran’dan Ağrı’ya yardım


Adapazarı 21 Haziran İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, öğretmenleri Ayşe Kızılkaya, Elif Kılıç Kara, Havva Yeşilsancak, Merve Gün ve Yasemin Özdemir rehberliğinde, Ağrı’nın Hamur İlçesi’nde bulunan Yukarı Deredibi İlkokulu öğrencileri için kışlık giyecek ka

5 sınıf birden
21 Haziran İlkokulu’na bağlı toplam 5 anasınıfının tümü, velileri ile birlikte 5-10 yaş arası çocukların kışlık giyecek ihtiyaçlarının karşılanması için düzenlenen kampanyaya destek verdi. Ağrı Yukarı Deredibi İlkokulu’ndaki yardıma muhtaç öğrencilere kışlık giyecek sağlamak için, “Sıcacık Yürekler, Mutlu Çocuklar” sloganıyla 22 Şubat tarihinde başlatılan ve 4 Mart’ta sona eren kampanya kapsamında, iki hafta boyunca çorap, atkı, bere, yelek, ayakkabı, eldiven gibi kışlık giyecekler toplandı.


Duygu kazandırma
Kampanyanın başlatılmasına öncülük eden anasınıfı öğretmeni Elif Kılıç Kara, bu tür kampanyaların, küçük yaştan itibaren yardımlaşma duygusunun kazandırılması ve geliştirilmesini için çok güzel bir fırsat olduğunu belirterek, “Hem kışlık kıyafet ihtiyacı olan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak, hem de iki okul arasında köprü vazifesi görerek öğrencilerin yardımlaşma ve kardeşlik duygularını geliştirmek için 5 anasınıfı ile birlikte düzenlediğimiz bu kampanyaya destek veren tüm öğrenci ve velilerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.


Anasınıfı öğrencilerinin, Ağrılı kardeşleri için düzenledikleri kampanyadan dolayı oldukça mutlu oldukları gözlenirken, toplanan giysiler paketlenerek, Ağrı’ya ulaştırılmak üzere okul idaresi tarafından kargoya teslim edildi.

7 Mart 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 1769 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU