Günün Tarihi:22 Mayıs 2022

Trabzon’lu gençler bütünleşti


Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kol; yeniden oluşturduğu Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Saklıgöl’de kahvaltıda bir araya geldi.

Yeni yönetim
Sakarya’da Yılmaz Öztürk Başkanlığı’nda oluşan Sakarya Trabzonlular Derneği yeni yönetimin ardından; Gençlik Kolları’da Ömer Kol Başkanlığı’nda yeniden oluşturuldu. Gençlerin yeniden başına geçen genç İşadamı Ömer Kol; oluşturduğu yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sabah saatlerinde Saklı Göl’de bir araya gelerek, kahvaltı yaptı.

Gençler bir arada
Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Batuhan Kartal, Engin Kaba, Sebahattin Şahin ve Yusuf Balçık, Genel Sekreter Murathan Berk, Sosyal Medya Sorumluları Uğur Şimşek, Ekrem Demircioğlu ve Furkan Türkmen, Organizatörler Türker Kaba, Serhat Alpaydın ve Mehmet Muhçu ile Muhasip Yavuz Selim Kaba’nın hazır bulunduğu kahvaltıya; Sakarya Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Şener Türkmen, Alper Kaba ve Zafer Can Kamiloğlu’da katıldı.

Birlik ve beraberlik
Kahvaltıda birlik ve beraberlik mesajları veren Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kol; Sakarya’da yaşayan Trabzon’lu gençler olarak, hiçbir ayırım yapmadan hareket edeceklerini, Sakarya ve Trabzon kültürünü yaşatmaya devam edeceklerini söyledi. Gençler arasında birlik ve beraberliği sağlayarak, her zaman ve her konuda var olacaklarını dile getiren Kol, birçok başarıya da imza atacaklarının sözünü verdi.

8 Mart 2016 , Salı Bu haber toplam 1056 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU