Günün Tarihi:20 Eylül 2021

Kurtuluş Ergün Anka’da


Sakarya Valiliğinin, Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi olan “SEBAP”ın başında bulunan, başarılı Okul Müdürü Kurtuluş Ergün, Anka Eğitim Kurumlarında Ortaokul Müdürü olarak başlıyor.

İl birincisi

İlimizde 21 yıldır okul müdürü olarak görev yapan Kurtuluş Ergün Sakarya valiliğinin ilimizdeki Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi olan “SEBAP” projesinde göstermiş olduğu başarılarla dikkat çekerken, TOKİ İlköğretim okulunu orta sıralardan alıp uzak ara il birincisi yaptı. Anka Eğitim Kurumlarının dinamik yapısı, öğrenci profilinden etkilenen, başarılı okul müdürü Kurtuluş Ergün, çalışmalarına Anka Eğitim Kurumlarında Ortaokul Müdürü olarak devam edecek.

Güvenilen

Gösterdiği üstün başarılar nedeni ile birçok özel okulun tercihi olan, çalışkan ve başarılı idareci Anka Eğitim Kurumları ile el sıkıştı. Gösterdiği başarılar, öğrencilerini çok sevmesi ve onlar için gösterdiği fedakârlıklar nedeni ile veliler tarafından çok sevilen ve güvenilen Kurtuluş Ergün, bundan sonra tüm birikimini ve çalışmalarını Özel Anka Ortaokulu için sarf edecek.

9 Mart 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 1467 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU