Günün Tarihi:24 Kasım 2020

MHP’ye yalanlanma!


Adapazarı Belediyesi, MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük’ün, “Kanuna karşı hile” haberinin asılsız, gerçek dışı ve kamuoyunu yanıltmaya yönelik olduğunu açıkladı

Açıklamada, “Belediyemizde kanuna aykırı hiçbir işleme izin verilmemektedir. İlçe başkanının bir diğer iddiası da ‘Belediye Meclisinin son zamanlarda verdiği çarpık imar değişikliği kararları’ şeklindeki beyanıdır. Kamuoyuna lanse edilen Çarpık İmar Değişikliği iddiası da tamamen gerçek dışı iddiadır. Meclis, imar komisyonundan gelen raporları etraflıca görüştükten sonra mecliste oylayarak karara bağlar. Alınan birçok karara MHP’li meclis üyelerinin destek vermesi bu iddianın asılsız ve temelsiz olduğunun bir göstergesidir.
İddialar içinde yer alan “Kişiye Özel Karar Alındığı” ithamı da gerçeği yansıtmamaktadır. Belediyemiz “Kanunlar karşısında herkes eşittir” kuralına bağlı kalarak bütün vatandaşlarımızın iş ve işlemlerini büyük bir titizlik ve hassasiyet içinde yapmaktadır.
Adapazarı Belediyesi sorumluluk bilinci içinde halkımıza hizmet etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

11 Mart 2016 , Cuma Bu haber toplam 887 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU