Günün Tarihi:11 Temmuz 2020

AGDAŞ’tan firmalara ödül


AGDAŞ, 2015 yılı firma performansları değerlendirilerek en iyi performans gösteren üç firmaya plaket ve hediye verildi.

Önerileri
AGDAŞ Konferans salonunda düzenlenen yetkili doğal gaz iç tesisat firma toplantısı firma temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıya katılan firma yetkililerinin düşünce ve önerilerini dinleyen AGDAŞ yöneticileri, kendi istek ve önerilerini de firma yetkilerine iletti. AGDAŞ Genel Müdürü Sn. Kenan Demir, toplantıya katılan firmalara teşekkür ederek sektördeki sorunlara değindi.

En iyi hizmet
AGDAŞ tanıtım filmi gösterimi ile başlayan toplantıda firmaların 2015 yılı performans değerlendirmeleri yapıldı. Değerlendirmenin ardında çağrı merkezi üzerinden abonelik ve gelecekte yapılması planlanan projeler hakkında firmalara bilgi verildi. Toplantının ikinci kısmında ise; karşılık paylaşımların yanı sıra geliştirmeye açık yönlerin belirlenerek “Nasıl daha iyi hizmet veririz” sorusunun cevabını bulmak için firmalar ile karşılıklı görüş alış verişi yapıldı.

Ödül alanlar
2015 yılı iç tesisat firmaları performans değerlendirme sistematiğine 75 yetkili firma arasından ÜÇAY Mühendisliğe birincilik, Lonca Doğalgaz Mühendisliğe ikincilik, Bilgen Doğalgaz Mühendisliğe de üçüncülük ödülleri verildi. Ödül töreninde ayrıca SDG Sakarya Doğalgaz Mühendisliğe “Abonelik sözleşmelerinde sözlü vekâlet” önerisi en iyi öneri seçildi. Çekilen hatıra fotoğrafının ardında toplantı sona erdi.
 

11 Mart 2016 , Cuma Bu haber toplam 961 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU