Günün Tarihi:24 Eylül 2020

Şehit ablasını unutmadılar


Geyve Bayat Mahallesi sakinleri, ahde vefa örneği sergilediler. Bayat Mahallesi sakinleri, Pamukovalı şehit Uzman Çavuş Gürsel Demir’in ablası olan ve Bayat Mahallesi’nde 5 sene görev yapan sağlık personeli Yüksel Sakarya’yı unutmayarak Eskişehir’de taziy

Şehit olmuştu
Geyve Pancar Kooperatifi’nde çalışan Nusret Sakarya’nın kayınbiraderi, Geyve Devlet Hastanesi’nde ebe Yüksel Sakarya’nın kardeşi Uzman Çavuş Gürsel Demir, Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde devam eden operasyonlar sırasında PKK'lı teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede şehit olmuştu. Ebe Yüksel Sakarya, şimdiki görev yerinden önce Bayat Mahallesi’nde 5 yıl görev yapmış ve herkesin sevgisini kazanmıştı.


Taziye ziyareti
Bayat Mahallesi sakinleri de çocuğundan yaşlısına ebe Yüksel Sakarya’nın köydeki büyük özverili çalışmasını unutmayarak, Eskişehir’de ikamet eden şehit ablası Yüksel Sakarya ile ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Geyve Belediyesi Bayat Mahallesi’nden Eskişehir’deki Demir Ailesi’ne yapılan taziye ziyaretine iki otobüs ile destek verdi. Ayrıca Bayat Mahallesi sakinleri ziyaret konusunda bir telefon ile mahalleye otobüsleri tahsis eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

14 Mart 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 920 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU