Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Daire başkanlarıyla buluşma


Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Daire başkanlarıyla bir kahvaltıda buluşarak, Başkan Zeki Toçoğlu’nun ilçeye yaptığı çalışmalarla ilgili fikir alış-verişi yaptı.

Belediye Başkanı Aydın Yılmazer’in ev sahipliğindeki toplantıya Başkan Yardımcıları Osman Gür, Mübin Yeni ve Özcan Yavuz ile Tesisler Sorumlusu Yusuf Kahveci eşlik ettiler. Başkan Toçoğlu’nun, Sapanca için daima en iyisini arzu ettiğini belirten daire başkanları, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Sapanca’da 12 mahalleye, 80 kilometrelik uzunluğunda temiz içme suyu hattı çalışmalarının tamamlandığını, içme suyu şebekesinin Memnuniye gibi uzak mahallelerde de inşa edileceği, Sapanca İzmit Caddesi başındaki Kültür Merkezi’nin ihale edileceğini söylediler. Başkan Toçoğlu’nun, Sapanca’ya kattığı değerler için teşekkür eden Başkan Yılmazer, “Ne istediysek Büyükşehir Belediyemiz ve başkanımız kayıtsız kalmamıştır. Yeni inşa edilecek Kültür Merkezi’yle Sapanca’nın çehresinin değişeceğine inanıyorum” dedi.

16 Mart 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 914 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU