Günün Tarihi:12 Ağustos 2020

Ağrı’dan teşekkür var


Adapazarı 21 Haziran İlkokulu anasınıfı öğrenci ve velilerinin, Ağrı’nın Hamur ilçesine bağlı Yukarı Deredibi İlkokulu’nda öğrenim gören 5-10 yaş arası çocuklar için, anasınıfı öğretmenleri rehberliğinde gerçekleştirdikleri kampanya sonucunda toplanan kış

92 öğrenci
Sakaryalı minik kardeşlerinin kendileri için gönderdikleri kışlık giyecekleri, öğretmenlerinden alarak giyen öğrencilerin, aldıkları hediyeler karşısında oldukça sevinçli olduğu gözlendi. Hamur ilçesine 18 kilometre mesafede yer alan, 4 öğretmen ve 92 öğrencisi bulunan Yukarı Deredibi İlkokulu Müdür Yetkili Öğretmeni Büşra Bozkır’ın aracılığı gerçekleşen kampanyayla yeni kışlık giyeceklerine kavuşan öğrenciler, kendilerini yalnız bırakmayan Sakaryalı minik kardeşlerine teşekkür etti.

Kışlık giyecek
Müdür Yetkili Öğretmen Bozkır, kilometrelerce öteden kendilerine uzanan bu dostluk elinden dolayı oldukça duygulandığını ve mutlu olduğunu belirterek “Okulumuzdaki ihtiyaç sahibi öğrencilerin kısmen de olsa kışlık giyecek ihtiyaçlarını karşılamak için anasınıfı öğrencileri ve velileri ile birlikte kampanya düzenleyip okulumuzdaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyecek gönderen Sakaryalı meslektaşlarımın ve öğrencilerinin bu anlamlı yardımı bizi çok memnun etti. Bizleri düşünmeleri ve çok uzaklardan dahi, dostluklarını hissettirmelerinden dolayı hem Sakaryalı minik öğrencilerimize, hem velilerine, kampanyaya sahip çıkan 21 Haziran İlkokulu idarecileri ve anasınıfı öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

20 Mart 2016 , Pazar Bu haber toplam 888 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU