Günün Tarihi:21 Ekim 2020

Sorunlarını konuştular


Doğu Marmara Kamyoncular Motorlu Taşıtlar Kooperatif Başkanları Pamukova İlhan Tan Tesislerinde yemek bir araya gelerek kamyoncuların sorunlarını konuştu.

Geniş katılım
S.S 27 Nolu Pamukova Tır’cılar ve Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi başkanı Şaban Özzaim’in ev sahipliğini yaptığı yemekli toplantıya; Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Kamyoncular Kooperatifi Üst Birlik başkanı Ali Dayıoğlu, ikinci başkan İsmail Aydoğdu, Pamukova Tır’cılar ve Kamyoncular Kooperatifi başkanı Şaban Özzaim, Çamlıca 63 Nolu Kamyoncular Kooperatif başkanı Selim Gençler, Karapürçek 38 Nolu Kamyoncular Kooperatif başkanı Aydın Sert, Hendek 14 Nolu Kooperatif başkanı Hasan Atar, Hendek 79 Nolu Kooperatif başkanı Abdullah Uzun, Dokurcun Kooperatif başkanı Ercan Konur ile yönetim kurulu üyeleri ve diğer Kamyoncular Kooperatifi başkanları katıldı.

Hız limitleri
Yemek sonrası kamyoncuların sorunları dile getirilirken, kooperatif başkanları, bir ilçede birden fazla taşıyıcılar kooperatifi olmasının sorunları ve tatsızlıkları da beraberinde getirdiğini,  kooperatiflerin tek elde toplanması gerektiği belirtildi. Zorunlu Trafik Sigortası fiyatlarının yüksek olması, şehirlerarası yollarda hız limitlerinden dolayı aşırı derecede trafik cezası kesildiği, yurt dışına çalışan TIR’ların yurt dışından akaryakıtı ucuz aldığını, yurt içinde aynı akaryakıtla nakliye yatıklarından dolayı Kooperatiflerin bunlarla rekabet edemediği ifade edildi.

Hükümete
Ayrıca ucuz akaryakıt alınan akaryakıt istasyonlarının verdikleri faturaların sahte çıkması nedeni ile kamyoncuların zor durumda kaldığı belirtildi. Doğu Marmara Kooperatif  Başkanları, toplantı sonunda kamyoncuların sorunlarının bir heyet halinde hükümet yetkililerine iletilmesi ve sorunlara çare bulunması yönünde karar aldılar.

22 Mart 2016 , Salı Bu haber toplam 950 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU