Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Çarşı içinde sağlık taraması


Akyazı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gülşah Yılmaz’ın önderliğinde müdürlüğe bağlı sağlık çalışanları tarafından çarşı içinde gerçekleştirilen sağlık taraması ilgi çekti.

Tarama sırasında vatandaşlara göğüs hastalıkları ile ilgili bilgiler verilirken, müracaat eden vatandaşların tansiyon, kan şekeri ve nefes ölçümleri yapılıp akciğer fonksiyonları incelendi.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gülşah Yılmaz’ın önderliğindeki sağlık ekibi vatandaşlara ölçümlerin yanı sıra Pulmoner Rehabilitasyon ile Rehabilitasyon uygulamaları hakkında da geniş bilgiler verdi. Akyazılılar İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerinin sık sık vatandaşlarla bir araya gelerek sürdürmekte olduğu çalışmaları yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını belirterek, İlçe Sağlık müdürü Dr. Gülşah Yılmaz’ın şahsında tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

23 Mart 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 810 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU