Günün Tarihi:6 Mayıs 2021

Dadaşlardan başkana davet


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erzurumlular Derneği Başkanı Abdurrahman Polat ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Teşekkür
Sakarya’da uzun yıllardır dernek faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Erzurumlular Derneği Başkanı Polat, 27 Mart Pazar günü şehit ve gaziler için program gerçekleştireceklerini ifade etti. Polat ayrıca, Toçoğlu’na Erzurumlulara vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür etti.

Şehitlere mevlit
Polat, “Sakarya’da uzun yıllardır dernek faaliyetlerini sürdürüyoruz. Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Sakarya’da kurulan kardeşliğin Türkiye’ye yayılması en büyük temennimiz. Bizler burada bir ve beraber olarak yıllardır sorunsuz bir şekilde yaşamlarımızı idame ediyoruz. İnşallah bu böyle devam edecek. Erzurumlular Derneği olarak 27 Mart Pazar günü şehit ve gazilerimiz için mevlit okutacağız. Öğle namazında Orhan Camii’nde gerçekleştireceğimiz programımıza tüm kardeşlerimizi davet ediyoruz. Sayın Başkanımıza bizlere vermiş oldukları destekler için ayrıca teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Farklılıklarımız
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, “Sakarya bir kardeşlik coğrafyasıdır. Şehrimizde birçok farklı kültürden insan bir arada yaşamlarını sürdürüyor. Hamdolsun bu konuda çok şanslı bir yapıya sahibiz. Erzurumlular Derneğimiz de bu kardeşliğin en önemli taşıyıcılarındandır. Farklılıklarımızı zenginlik olarak görüyoruz. Uzun yıllardan bu yana Sakarya’da önemli çalışmalar hayata geçirdiniz, geçiriyorsunuz. Dernek çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.

24 Mart 2016 , Perşembe Bu haber toplam 977 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU