Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Artık marka oldular


Göreve geldikleri günden itibaren kurumsallaşma çalışmalarına büyük önem veren Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ve yönetim kurulu üyeleri, Yerel Kültür Derneği ismini tescil ettirdi.

Kurumsallaşma
Sakarya Yerel Kültür Derneği üyesi iş adamlarının destekleri ile alınan marka tescili Başkan Necmettin Kırık tarafından bedelsiz olarak Noter huzurunda Yerel Kültür Derneğine teslim edildi. SYKD Başkanı Necmettin Kırık, Yerel Kültür Derneğinin kültürümüze ve Sakarya’mıza yakışır bir dernek olması anlamında çalışmalar yaptıklarını ve kurumsallaşma konusunda önemli mesafeler kat etiklerini belirtti.

Marka tescili
Kırık; “Bu çalışmalar kapsamında Yerel Kültür Derneği isminin derneğimizden izin alınmadan ve bilgi verilmeden kullanılmasının kamuoyunda karışıklık yaratması üzerine derneğimiz büyükleri ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ismin marka tescil edilmesi yönünde bir karar alındı. Yerel Kültür Derneği ismi takı ve çoğul ekleriyle birlikte tamamen derneğimize aittir” dedi.
 

25 Mart 2016 , Cuma Bu haber toplam 974 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU